Zapotrzebowanie na naturalne produkty stale wzrasta

Zapotrzebowanie na naturalne lub organiczne produkty stale wzrasta. Okazuje się, że te syntetyczne produkty na dłuższą metę wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Ponieważ coraz więcej ludzi patrzy na przyrodę, aby rozwiązać codzienne problemy, rośliny takie jak Aloe Vera stają się bardzo istotne.

Aloes oferuje szereg korzyści dla prawie każdego sektora przemysłowego oraz dla zdrowia i życia. Jest stosowany w pielęgnacji skóry, stomatologii i wielu innych. W tym artykule omówimy kilka niezwykłych sposobów, w jakie roślina ta może być przydatna w życiu i domu.

Czystość dłoni

Środki do dezynfekcji rąk w domach, szpitalach, a nawet biurach. Jest to ogólnie zaufana metoda zabijania zarazków i zapobiegania rozprzestrzenianiu się bakterii. Środki do dezynfekcji rąk mają zwykle postać płynną i są stosowane jako alternatywa dla mycia rąk w niektórych sytuacjach. 

Ręce zwykle przenoszą od 10 000 do 10 miliardów zarazków każdego dnia. Większość tych zarazków może nie być szkodliwych lub wystarczająco silnych, aby powodować natychmiastowe problemy zdrowotne, ale lekarze zawsze zalecają zmniejszenie ich liczby. 

Częste mycie rąk mydłem i wodą to idealny sposób na utrzymanie rąk w czystości. Użycie odkażacza do rąk nie zastępuje ani nie eliminuje tej oryginalnej metody. Stosowanie środków dezynfekujących do rąk pojawia się tylko wtedy, gdy mydło i woda nie są dostępne lub służą jako szybka opcja.

Zwykły środek dezynfekujący do rąk składa się z:

 • Substancja czynna - zwykle alkohol ze względu na swoje właściwości przeciwdrobnoustrojowe
 • Humektant - są to składniki, które mogą przyciągać wilgoć, aby utrzymać nawilżone dłonie. Zawierają składniki takie jak gliceryna i glikol propylenowy.
 • Zmiękczające i nawilżające - obejmuje składniki, które pomagają wygładzić, ujędrnić i nawilżyć skórę podczas nakładania środków dezynfekujących do rąk.
 • Inne ogólne składniki to kolor i zapach.

Aloe Vera może być stosowany jako naturalny środek odkażający do rąk ze względu na jego właściwości przeciwbakteryjne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Większość zwykłych i syntetycznych środków do dezynfekcji rąk jest w stanie tylko wyeliminować bakterie, ale nie robi prawie nic dla wirusa i grzybów. Aloe Vera jest delikatniejszy i skuteczniejszy niż większość komercyjnych środków dezynfekujących do rąk. 

Oto kilka przepisów na odkażacz do rąk Aloe Vera.

Przepis dla dzieci

 • Żel Aloe Vera - ¼ szklanki
 • Olej dla dzieci Germ Destroyer Essential - 20 kropli

Procedura

Wymieszaj oba składniki w misce i przenieś do butelki z rozpylaczem. Używaj w razie potrzeby.

Silniejszy przepis.

 • Żel Aloe Vera - ¼ szklanki
 • Alkoholu - 1 łyżka stołowa
 • Olejek eteryczny z drzewa herbacianego - 10 kropli
 • Olejek cynamonowy - 10 kropli
 • Woda destylowana

Procedura

Wymieszaj żel Aloe Vera i alkohol razem w misce. Dodaj pozostałe składniki, z wyjątkiem wody destylowanej. Gdy mieszanina zostanie właściwie wymieszana, dodaj wodę destylowaną.

Wlać do butelki z rozpylaczem. Ważne jest, aby wiedzieć, że świeży żel z aloesu skraca okres przydatności tego środka dezynfekującego do rąk.

Powiązane produkty

Indeks: 73312

Marka: FOREVER LIVING PRODUCTS

12-pak Forever Aloe Vera Gel Mini - 3 smaki

12-pak Forever Aloe Vera Gel Mini o pojemności 330ml w trzech różnych smakach Forever Aloe Vera Gel Mini 330ml teraz w 12-paku! Wszystkie smaki aloesu w jednej zgrzewce: 4 x Forever Aloe Vera Gel 330 ml - można kupić osobno 4 x Forever Aloe Berry Nectar 330 ml - zobacz można kupić osobno 4 x Forever Aloe Peaches 330 ml -  można kupić osobno Cena za 3 x...

Cena 411,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 284

Marka: FOREVER LIVING PRODUCTS

ALOE AVOCADO FACE & BODY SOAP

ALOE AVOCADO FACE & BODY SOAP DO TWARZY I CIAŁA Aloes i awokado tworzą luksusowe, bogate w składniki odżywcze mydło, które sprawi, że Twoja skóra będzie gładka i nawilżona. Mydło Aloe Avocado Face & Body jest wystarczająco delikatne dla całego ciała i twarzy o zapachu świeżo zebranych cytrusów. 142 g

Cena 24,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 523

Marka: FOREVER LIVING PRODUCTS

Aloe Hand Soap Aloesowe mydło w płynie do rąk

Aloesowe mydło w płynie do rąk Średnio myjemy ręce 8 razy dziennie, a światowa Rada ds. Higieny zaleca nawet częściej. Podczas gdy może to mieć kluczowe znaczenie dla zdrowia, na skórze może odbić się negatywnie, jeżeli twoje mydło zawiera szorstkie surfaktanty (środki powierzchniowo czynne), odbierające skórze nawilżenie. Na szczęście Forever Living...

Cena 77,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.