Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienie złożone w dzień roboczy po godzinie 12:00, będzie realizowane następnego dnia roboczego.

Czas realizacji dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia płatności na naszym koncie, lub od momentu złożenia zamówienia w przypadku przesyłki za pobraniem. O wszystkim zostaną Państwo poinformowani e-mail

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia wysyłane zostały z naszego sklepu w ciągu nawet 24h. Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Jednakże z uwagi na dużą liczę zamówień np. w grudniu (święta Bożego Narodzenia), w listopadzie (Black Friday), podczas wyprzedaży (SALE) lub też w czasie dostawy towaru do magazynu czy inwentaryzacji, okres ten może zostać wydłużony o kilka dni. Będą o tym Państwo niezwłocznie informowani. 

Informujemy ponadto, że sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie, spowodowane przez firmy kurierskie oraz błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.