Należność za towary zakupione w e-sklepie Aloe Zdrowe można uregulować w następujący sposób:

  1. Płatność przelewem - Po złożeniu zamówienia, klient zostanie poinformowany o koncie bankowym, na który powinien zostać dokonany przelew. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.


  2. Za pobraniem przy odbiorze przesyłki - płatność regulowana u kuriera. Zadzwonimy do Państwa żeby potwierdzić zamówienie. Prosimy o podanie numeru telefonu przy składaniu zamówienia. 


  3. Wpłata poprzez system płatności Przelewy24 – dzięki usługom proponowanym przez Przelewy24 zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiona usługa czy towar zostanie zrealizowana szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Państwo zyskują pewność, że należności dotrą zawsze do odbiorcy. Prowizja pobierana przez serwis Przelewy24 to 1,9 % kwoty zamówienia. 


  4. Wpłata poprzez system płatności PayPal – szybki przelew, płatność kartą kredytową. Prowizja pobierana przez serwis PayPal to 1,9 % kwoty zamówienia.